Video: dílenské CNC programování v Autodesk FeatureCAM

Podívejte se na video z webinaru o dílenském programování v Autodesk FeatureCAM Standard, který je vynikajícím a cenově efektivním CAD/CAM řešením pro obsluhy obráběcích CNC strojů. FeatureCAM Standard je edice obsahující všechny potřebné nástroje pro programování prizmatických dílců pro frézovací a soustružnické stroje a EDM drátovky. Díky jednoduchosti a rychlosti je ideální pro rychlé operativní programování u strojů.

Video: Metody CNC programování v Autodesk FeatureCAM

Tomáš Bařina, který je školícím a technických specialistou pro produkt Autodesk FeatureCAM pořádal na začátku února webinar o metodách CNC programování v CAD/CAM software Autodesk FeatureCAM. Tento webinar měl ukázat, jaký je rozdíl mezi automatizovaným a ručním programováním, kdy jsou ve FeatureCAM možné oba dva způsoby. Kalendář dalších webinarů nebo jiných akcí najdete zde.

Webinar o metodách CNC programování v Autodesk FeatureCAM

Připravili jsme pro vás webinar zaměřený na metody CNC programování v Autodesk FeatureCAM. Tento CAD CAM software je známý svojí rychlostí a jednoduchostí díky automatizačním prvkům, nicméně často se zapomíná, že samotné programování lze provádět i zcela manuálně od vytvoření křivky obráběného profilu. FeatureCAM tak má automatizaci jako jednu z možností, ale ne jako pevně daný způsob programování. Podívejte se na online webinar a objevte … Read More